5 اشتباه که در نور پردازی انجام می دهیم

5 اشتباه که در نور پردازی انجام می دهیم

 5 اشتباه که در نور پردازی انجام می دهیم

اشتباهات دکوراسیون مربوط به نکات ریز در چیدمان و جایگزینی برخی لوازم منزل می شود. شاید برایتان پیش آمده باشد که وارد خانه ای شده باشید که در لحظه ورود، شیک بودن وسایل آنجا شما را میخکوب کرده باشد، اما با گذشت چند لحظه، از نشستن در آنجا احساس آشفتگی و بی قراری کرده باشید و برعکس وارد خانه ای شده باشید که وسایلش لوکس نبوده، اما از نشستن در آن خانه احساس خوبی به شما دست داده باشد. متاسفانه بعضی از اشتباهات در دکوراسیون های منازل به دلیل تکرار زیاد به اتفاقی عادی تبدیل شده است در حالی که اشتباه همیشه اشتباه است.

 

فقط به یک منبع نور تکیه کردن: بهترین روش نورپردازی نصب لوستر ها در ارتفاع های مختلف است فقط به یک لوستر یا چراغ تکیه نکنید و نورهای سقفی و لامپ های رومیزی رو با هم استفاده کنید.

فکر نکردن در مورد ولتاژ: احساس خیلی مهمه بهتره که به اتاق هاتون حال و هوای رمانتیک بدید, برای مطالعه نور بیشتری نیاز داریم اما برای نشیمن نور 75 تا 100 وات کافیه.میتونید از لامپ های با ولتاژ های مختلف استفاده کنید مثلا از 40 وات تا 100 وات و بر اساس موقعیت نورها رو تغییر بدید.

استفاده از نور سقفی خیلی پرنور: هیچ چیزی بدتر از نورهای سقفی خیلی زیاد نیست که با آدم احساس این رو میده که انگار روی صحنه نمایش ایستاده . پس بهتره که لامپ های بیش از حد پرنور استفاده نکنیم.

استفاده نکردن از کلید های تنظیم کننده نور: نورپردازی همه چیز است حال و هوا ایجاد میکنه و فضا رو زیبا و فریبنده جلوه میده برای تنظیم کردن بهتر نور برای موقعیت های مختلف میتونید از کلید های تنظیم کننده نور استفاده کنید تا نور رو به دلخواه خودتون تغییر بدید.

در مورد کمدها غفلت می کنید: وجود یه نور خوب داخل کمدها هم خیلی میتونه به انتخاب سریع و بی درد سر لباس هامون کمک کنه.

برخی از مدل های کابینت آشپزخانه در “الگاسه”

در زیر مدل های محبوب کابینت آشپزخانه از شرکت الگاسه ارائه شده :

 

  سایر مدل های کابینت “الگاسه”