پیشینه الگاسه

img-about

پیشینه الگاسه

از سال 83 با عنوان «گروه کارما» شروع به کار کرده ایم . از همان ابتدا به اصول مهندسی برای ایجاد یک طرح کاربردی و زیبا بر اساس نیازها و خواسته های مشتری پایبند بوده ایم. همیشه تلاش کرده ایم بهترین مواد اولیه را در اختیار نیروهای متخصص تولید قرار دهیم تا با دستگاههای دقیق ، محصولی تمیز و با دوام تولید کنیم. ما همیشه به طراحی از دید اجرا نگاه می کنیم و عمیقا معتقدیم یک طراحی زمانی برازنده ی این نام است که بتواند در عمل اجرا شود و نتیجه ی کار قابل تطبیق با طراحی باشد.

چون طراحان کارما ارتباط پیوسته ای با گروه تولید دارند ، طرح به خوبی و با تمام جزئیات تولید شده و در محل مشتری اجرا و نصب می شود. تخصص گروه کارما در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای طیف وسیعی از فضاها مانند هتل ها ، محیط های مسکونی ، اداری و فروشگاهی ، مناسب است. چون آشپزخانه را موثر ترین بخش دکوراسیون منزل میدانیم ، یک مجموعه ی تخصصی برای آن تدارک دیده ایم که با نام «الگاسه» شناخته می شود. در الگاسه می توانید طرح های مختلف آشپزخانه را در سبک های ایتالیایی ، فرانسوی ، طبیعت گرا ، آسیایی و شیکر انتخاب کنید و از زیبایی و جذابیت آنها در منزلتان لذت ببرید.

آنچه عملکرد گروه کارما را از سایر همکاران متمایز می سازد ، زمان بندی صحیح برای فرآیند های طراحی ، تولید و تحویل محصول به مشتریان است. ما همه در گروه کارما علاقمند به نوآوری هستیم و به طور مستمر در تمام بخش ها از جمله بازاریابی ، طراحی ، تامین ، تولید و نصب در حال کار بر روی ارائه ی متریالها ، تکنیک ها ، طرح ها و فضاهای نوآورانه هستیم. «کارما» به معنای بازخورد اعمال ما از دنیای اطراف است ، و ما به دنبال خوبترین بازخورد از زیباترین حسی هستیم که برای مشتریانمان ایجاد کرده ایم.

روش تولید در “الگاسه” (مدل محور)

در الگاسه تولیدات مدل محور است، یعنی تولید بر اساس مدل های از پیش طراحی و مهندسی شده صورت می پذیرد که در ضمن حفظ تنوع ،از نظر نوع کاربری، جذابیت ظاهری و کیفیت تولید، برجسته می باشند. البته مدل ها بر حسب سلیقه مشتری , پلان و نقشه فضا و ترکیب رنگ قابل تغییر هستند.

سبک ها و قیمت رقابتی در “الگاسه”

این مدلها در سبکهای مدرن ایتالیایی، نئوکلاسیک کلاسیک مدرن و مدرن شرقی ارائه می شود محصولات الگاسه در عین لوکس بودن و کیفیت بالای ساخت و اجرای ، دارای قیمتهایی رقابتی نسبت سایر تولید کننده های مدل محور در ایران می باشد.

ظاهر ژورنالی در “الگاسه”

حفظ ظاهر جذاب و ژورنالی ، حتی با حفظ لوازم روکار برقی نظیر یخچال ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی در پلانهای واقعی و طبق پلان آشپزخانه های ایرانی ، از توانایی های اصلی در بخش طراحی و تولید شرکت الگاسه است.

text-image